جدیدترین مطالب طنز ، علمی ، هنری ، مد و زیبایی

نوشیدنی طبیعی برای ترک سیگار

ترک سیگار

یک نوشیدنی طبیعی برای ترک سیگار

🔆 این نوشیدنی مناسب برای ترک سیگار حاوی عناصر طبیعی با خواص فوق العاده است که برای مقابله با علائم سندرم ترک مناسب است. با مصرف این نوشیدنی همچنین می توانید بدن را از شر نیکوتین خلاص کنید و کمبود ویتامین و مواد معدنی ناشی از مصرف سیگار را کاهش دهید. در واقع این نوشیدنی در هفته های نخست کمک زیادی به مقابله با علائم سندرم ترک می کند.

⭕️ ترکیبات نوشیدنی ضد سیگار
🔹لیموترش 1 عدد
🔷پرتقال 1 عدد
🔸هویج 1 عدد
🔶پودر زنجبیل 1 قاشق چای خوری
🔹جینسینگ 1 قاشق چای خوری
🔷کشمش 15 دانه
🔸آب 1 لیتر
🔶یخ 3 قالب

✳️ خواص ترکیبات این نوشیدنی برای ترک سیگار:

👈 این نوشیدنی حاوی لیموترش و پرتقال است که جزو مرکبات سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان ها هستند و به تصفیه و پاکسازی بدن و به خصوص پاکسازی دستگاه تنفسی کمک می کنند. این ترکیبات مغذی در دفع نیکوتین از بدن و بهبود آسیب های ناشی از دود سیگار مؤثر هستند.

👈 وجود هویج در این نوشیدنی اثرات ضدالتهابی و تصفیه کنندگی آن را افزایش دهد. این نوشیدنی همچنین به کاهش حالت اسیدی بدن کمک کرده و میزان گلبول های قرمز خون را افزایش می دهد که این کار برای همه ی سیگاری ها و سیگاری های سابق اهمیت زیادی دارد. اعتیاد به نیکوتین باعث ایجاد آسیب های جدی به سلول ها و ارگان های بدن می شود.

👈 این نوشیدنی طبیعی همچنین حاوی میزان کمی زنجبیل نیز می باشد. این ریشه ی درمانی با سندرم ترک مقابله می کند و باعث تحریک گوارش و کاهش اضطراب، حالت تهوع، استفراغ و غیره می شود.

✳️ روش تهیه و استفاده:
ابتدا آب پرتقال و آب لیموترش را بگیرید. پوست لیموترش را بگیرید و آن را کاملاً شسته و خرد کنید. سپس آب هویج را بگیرید. داخل همزن آب پرتقال، آب لیموترش، آب هویج، جینسینگ، زنجبیل و کشمش را میکس کنید. یک لیتر آب را افزوده و هم بزنید تا مواد کاملاً مخلوط شوند.

✅ اگر در طول روز از این نوشیدنی درمانگر میل کنید بدنتان زودتر احیا شده و مجاری تنفسی تان پاکسازی می شوند. علاوه بر این راحت تر می توانید با سندرم ترک مقابله کنید. در واقع نوشیدنی مورد نظر یک مکمل ساده و طبیعی برای ترک سیگار محسوب می شود.

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *