جدیدترین مطالب طنز ، علمی ، هنری ، مد و زیبایی

مردان از چه زنانی خوششان می آید

مردان از چه زنانی خوششان می آید
💞مردان از چه زنانی خوششان می آید ؟

١: احساس خوب به خود داشتن

زنان محبوب و جذاب، به خودشان احساس خوبی دارند. در مرحله ی اول، زنان باید احساسات منفی را که به خودشان دارند بشناسند. احساسات منفی در عمق ضمیر ناخودآگاه یک زن، دفن و موجب می شود که او، احساس کند نمی تواند رابطه ی خوبی با همسر و جنس مخالف داشته باشد.

٢: در اولویت بودن احساسات

دومین ویژگی زنان جذاب این است که احساسات خود را در اولویت قرار می دهند و به این ترتیب قدرت اثرگذاری زیادی بر مردان دارند. رقت و لطافت از امتیازات روحی زن و از مواهب دستگاه آفرینش برای اوست.

٣:: خنده روبودن

نکته ی مهم دیگر این است که زنان محبوب، خنده رو هستند. همه ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند. هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می کند فرد فوق العاده ای است و هرگاه نتواند، احساس بدی پیدا می کند. یک اصل در این نکته نهفته است و آن این که زنان جذاب « خیلی جدی» نیستند.

٤: لذت بردن از محبت

نکته ی مهم دیگر این که مردان، زنی را دوست دارند که از محبت های آن ها لذت ببرد. تشکرکردن از یک مرد، این احساس را در وی ایجاد می کند که مفید واقع شده و همسرش از محبت او لذت برده است. زنانی که مراتب تشکر و سپاس خود را ابراز می دارند، موفقیت دیگری را در رابطه ی زناشویی خود کسب کرده و زمینه ی دریافت محبت بیش تر را در خود تقویت می کنند.

٥: گوش شنوا داشتن

زنانی که در رابطه با همسر و حتی دیگر زنان، جذاب و دوست داشتنی به نظر می رسند، زنانی هستند که گوش شنوا دارند.

٦: آراستگی ظاهری

نکته ی جالب توجه دیگر آراستگی و رسیدگی به ظاهر در برابر همسر است. این نویسنده جمله ی اثرگذاری دارد. «مردان آن قدر بصری هستند که درک آن برای بسیاری از زنان مشکل است؛ به همین دلیل اغلب فیلم های مبتذل و تبلیغات تجاری، هماهنگ با طبیعت مردان ساخته می شود

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *