جدیدترین مطالب طنز ، علمی ، هنری ، مد و زیبایی

خواسته های زنان

خواسته های زنان

خواسته های زنان

1⃣ زنان از مردان مغرور خوششان نمی آید:🙎‍♂

هر دختری از مردی که اعتمادبه نفس دارد خوشش می آید. این باعث می شود احساس امنیت و آسودگی کنند و هیچ چیز جذاب تر از این نیست. اما غرور به هیچ عنوان برایشان قابل تحمل نیست.

2⃣زن ها نمی خواهند که همسرشان در مورد مسائل مهم به آن ها دروغ بگوید:💁‍♂

او می خواهد مرد زندگی اش طوری عمل کند که مجبور نباشد به خاطر کارهایی که کرده به او دروغ بگوید، اگر غیر از این باشد نشان دهنده این است که خطایی صورت گرفته است که باید پنهان شود. در واقع صداقت بهترین سیاست است. از اینها مهمتر، خیانت نکنید و درموردش دروغ نگویید.

3⃣ زنان دوست دارند مردها جزئیات را ببینند:🙆‍♂

همه دوست دارند مورد توجه طرف مقابلشان باشند. مدل موی جدید؟ لباس نو؟ چیزی بگویید تا نشان دهید که متوجه تغییر شده اید.

4⃣ زنان دوست دارند همسرشان کمکشان کند:👫

هیچ چیز آزاردهنده تر از یک مرد تنبل نیست. کمی در کارهای خانه، کارهای دانشگاه و کارهای روزمره کمک کنید. این کارها همانقدر که وظیفه زنان است، وظیفه شما هم هست.

❤️

5⃣ زنان مردانی را دوست دارند که در جای لازم عذرخواهی می کنند:🙇

اینقدر خودخواه و خودرای نباشید. اگر تقصیر از شماست لازم است، عذرخواهی کنید. مطمئن باشید این کارتان رابطه را تا حد زیادی جلوتر خواهد برد.

6⃣ احترام فراموش نشود:🙋‍♂🙋

بعضی مردها آنقدرها که باید به طرف مقابلشان ارزش نمی گذارند. طوری باید او را دوست داشته باشید که انگار آخرین روزی است که او را می بینید، برای آنچه که هست تحسینش کنید و برای هر کاری که می کند از او قدردانی کنید.

7⃣ زنان مردانی را دوست دارند که از عشق کم نمی گذارند:💑

انتظار نداشته باشید که زنها علم غیب داشته باشند و از احساسات شما باخبر شوند. اگر واقعا همسرتان را دوست دارید لطفا به زبان بیاورید و آنرا در عمل نشان دهید. هیچوقت از دختری سوال نکنید که گل می خواهد یا نه. مطمئناً جواب او مثبت است. معلوم است که زنها گل دوست دارند.

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *