جدیدترین مطالب طنز ، علمی ، هنری ، مد و زیبایی

تست شخصیت شناسی – شماره 3

تست شخصیت شناسی

🎴تست روانشناسی و شخصیت شناسی

👁🗨کدام مسیر را برای عبور انتخاب می کنید؟؟؟

آرامش زندگی

♣️💚جذب کدام مسیر در عکس بالا شدید ؟!

♣️اول انتخاب کنید و بعد ادامه را بخوانید

💚شماره 1: شما احتمالا طبیعتی ملایم تر و آرام تر دارید. مسیر شما پرازگل است. دوست دارید چیزها را آرام به دست آورید و چیزهای کوچک را احساس و قدردانی می کنید. ممکن است آرام باشید ولی صدای شما شنیده می شود.

💚شماره 2: شما ماجراجو هستید! عاشق تجربه های جدید و شور و اشتیاق هستید. با شهامتید و معمولا یک رهبر. بازی های احمقانه نمی کنید. از چالش لذت می برید و باور دارید آن بالا همیشه چیزی زیبا منتظر شماست.

💚شماره 3: شما کسی هستید که دوست دارد مسائل را کامل گمان کند و واقعا دید کاملی از زندگی دارید. در عین حال وحشی پرسشگر و درونگرا هستید. زندگی برای شما یک ماجراجویی بزرگ است. ترجیح می دهید نسبت به آدم های اطرافتان آرام و ساکت باشید.

💚شماره 4: حس شوخ طبعی خوبی دارید. چیزهای نمایشی و منحصر به فرد را دوست دارید. شخصیتی رنگارنگ آتشی مزاج و فیض بخش دارید. ترجیح می دهید به بالا نگاه کنید تا مسیری که در آن قرار دارید. جاه طلبید و به آسانی تسلیم نمی شوید.

💚شماره 5: بی ریا و فروتن هستید. به آسانی دچار تزلزل نمی شوید. سریع می بخشید و فراموش می کنید. به آسانی می خندید. این مسیر نشان می دهد که به خوبی در یک دوره ی تحول قرار دارید. مسیرتان ممکن است پرپیچ و خم باشد ولی مسیر اشتباهی نیست!

💚شماره 6: فردی آرام پرفکر و فلسفی هستید. دوستدار تنهایی هستید ولی با این که گاهی همراهانی در مسیرتان باشند مشکلی ندارید. دنیای شما مخفی و زیباست. ممکن است زمانی دوباره دیگران را به مسیرتان دعوت کنید.

468 ad

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *